Filtry kategorii
 • Kolor
 • Uziemienie
 • Kompletne (z ramką)
 • Z przesłoną styków
 • Krotność
 • Końcowe / Przelotowe
 • Napięcie (V)
 • Stopień szczelności
 • Rodzaj gniazda antenowego
 • Rodzaj zacisków
 • Kategoria
 • Seria
 • Prąd znamionowy [A]

Gniazda podtynkowe - Hager Lumina intense

1
Na stronie:
HAGER - BERKER
GNIAZDO POJEDYNCZE Z UZIEMIENIEM 2P+Z ZACISKI ŚRUBOWE 16A 250V IP20 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL1020
Gniazdo 2P+E, 230V/16A, z uziemieniem kolor biały numer katalogowy WL1020 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
7,24 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo zasilające bez uziemienia, 16A/250VAC, srebrny - HAGER - BERKER - WL1012
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
10,95 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo zasilające bez uziemienia, 16A/250VAC, czarny - HAGER - BERKER - WL1013
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
10,95 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1050
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
11,57 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo zasilające z uziemieniem, przesłony styków, 16 A/250 VAC, srebrny - HAGER - BERKER - WL1042
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
13,64 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO Z PRZESŁONĄ STYKÓW BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1060
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
14,19 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo SCHUKO, srebrny - HAGER - BERKER - WL1052
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
16,46 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo SCHUKO, czarny - HAGER - BERKER - WL1053
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
16,46 
HAGER - BERKER
GNIAZDO TELEFONICZNE POJEDYNCZE RJ11 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL2010
Gniazdo telefoniczne kolor biały numer katalogowy WL2010 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
17,11 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo SCHUKO z przesłoną styków, srebrny - HAGER - BERKER - WL1062
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
18,81 
HAGER - BERKER
lumina Gniazdo SCHUKO z przesłoną styków, czarny - HAGER - BERKER - WL1063
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
18,81 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO Z POKRYWĄ BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1150
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
19,16 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO Z POKRYWĄ I PRZESŁONĄ STYKÓW BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1160
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
22,96 
1
Gniazda podtynkowe

Gniazda podtynkowe – uniwersalne zwieńczenie instalacji elektrycznej

 

Jednym z ostatnich elementów układania instalacji elektrycznej w budynku jest montaż gniazd elektrycznych, teleinformatycznych, antenowych, głośnikowych, audio-video oraz HDMI. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne korzystanie z wszelkich odbiorników prądu elektrycznego na potrzeby domowników lub pracowników.

Coraz częściej zwykłe gniazdka elektryczne podwójne oraz łączniki stają się designerskimi dodatkami, które nadają wnętrzu charakteru. Bogaty wybór wzorów i kolorów, a także najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że w sklepie internetowym Elektrycznie.pl znajdziesz zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Gniazdka elektryczne podwójne – praktyczne i nowoczesne

Ze względu na sposób montażu gniazda elektryczne dzielimy na podtynkowe i natynkowe. Najczęściej montowane są zdecydowanie gniazda podtynkowe podwójne i pojedyncze – nie tylko ze względu na walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz również gniazda podtynkowe potrójne i większe, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Gniazdo podtynkowe sprawdzi doskonale jako stylowe wykończenie remontowanego mieszkania, biura, budynku przemysłowego lub świeżo wybudowanego domu. Okazuje się, że dobry osprzęt elektroinstalacyjny nie musi być drogi. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Rekomendujemy sprawdzone i tanie gniazdka elektryczne podtynkowe, natynkowe, hermetyczne, instalacyjne.

Wybierz model z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, które uniemożliwiają włożenie innych przedmiotów niż wtyczka, zwłaszcza jeśli masz dzieci. Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowanie gniazda z dodatkową ładowarką USB lub systemem sterowania w puszce.

Gniazda modułowe podtynkowe – bezpieczeństwo i wygoda

 

Dostępne na rynku gniazda modułowe podtynkowe oraz standardowe gniazdka elektryczne podwójne i wszystkie inne, bez względu na kolor i technologię wykonania, spełniają normy bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie gniazdko do swojego wnętrza, zwróć zatem uwagę jedynie na jakość wykonania, użyty materiał oraz kolor.

Pamiętaj, że o funkcjonalności danego pomieszczenia świadczy przede wszystkim optymalne rozmieszczenie mebli i urządzeń oraz dostępność źródeł zasilania urządzeń elektrycznych. Już na etapie planowania inwestycji zadbaj zatem o precyzyjne wyznaczenie przebiegu instalacji elektrycznej oraz umiejscowienia gniazd. O wybór najlepszego rozwiązania zadba doświadczony elektryk, a projektant wnętrz doradzi Ci, jakie trendy w aranżacji dominują w danym roku, uwzględniając drobne elementy wykończenia, w tym m.in. gniazda podtynkowe, natynkowe, łączniki, ramki.

Kontakt podtynkowy – gładkie wykończenie wnętrza z energią

Za określeniem kontakt podtynkowy kryje się dobrze dobrany zestaw osprzętu elektroinstalacyjnego. Odpowiednia puszka elektryczna, zamontowana równo z tynkiem i gniazdo elektryczne podwójne, wtykowe. W łazience lub kuchni, a więc w pomieszczeniach narażonych na działanie wody lub pary wodnej warto zamontować gniazda podtynkowe hermetyczne, bryzgoszczelne, biorąc pod uwagę moc przyłączeniową.

Do użytku na zewnątrz budynku oraz w miejscach szczególnie narażonych na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych oraz zanieczyszczeń, w dużych halach oraz garażach warto zastosować gniazda elektryczne natynkowe. Ich dodatkową zaletą jest brak konieczności kucia ściany, aby zapewnić sobie niezbędny dopływ prądu.

Gniazdo podtynkowe – osprzęt elektroinstalatorski i akcesoria

W internetowym sklepie Elektrycznie.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby założyć gniazdo podtynkowe. Od wsparcia naszych ekspertów na etapie wybierania odpowiednich rozwiązań, poprzez bogaty wybór materiałów i kolorów, aż po niezbędne narzędzia, osprzęt elektroinstalatorski i akcesoria, m.in.: łączniki modułowe, przyciski, ramki, ładowarki USB i wiele innych.

Katalog produktów elektroinstalatorskich, bogaty w oferty wiodących na rynku producentów i rozwiązań dla elektryków oraz złotych rączek, masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Szybka realizacja zamówienia i dostawa sprawią, że prace elektryczne w Twoim domu staną się lekkie i przyjemne.