Filtry kategorii
 • Kolor
 • Uziemienie
 • Kompletne (z ramką)
 • Z przesłoną styków
 • Krotność
 • Końcowe / Przelotowe
 • Napięcie (V)
 • Stopień szczelności
 • Rodzaj gniazda antenowego
 • Rodzaj zacisków
 • Kategoria
 • Seria
 • Prąd znamionowy [A]

Gniazda podtynkowe - Hager Lumina soul

Na stronie:
HAGER - BERKER
GNIAZDO POJEDYNCZE Z UZIEMIENIEM 2P+Z ZACISKI ŚRUBOWE 16A 250V IP20 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL1020
Gniazdo 2P+E, 230V/16A, z uziemieniem kolor biały numer katalogowy WL1020 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
7,24 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1050
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
11,57 
HAGER - BERKER
GNIAZDO PODWÓJNE Z UZIEMIENIEM 2X2P+Z ZACISKI ŚRUBOWE KOMPLETNE 16A 250V IP20 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL1220
Gniazdo podwójne 230V/16A, kompletne, brak możliwości montażu w ramkach wielokrotnych kolor biały numer katalogowy WL1220 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
11,91 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO Z PRZESŁONĄ STYKÓW BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1060
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
14,19 
HAGER - BERKER
GNIAZDO TELEFONICZNE POJEDYNCZE RJ11 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL2010
Gniazdo telefoniczne kolor biały numer katalogowy WL2010 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
17,11 
HAGER - BERKER
GNIAZDO SCHUKO Z POKRYWĄ BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL1150
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
19,16 
HAGER - BERKER
GNIAZDO KOMPUTEROWE POJEDYNCZE RJ45 KAT5E UTP BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL2110
Gniazdo 1xRJ45 Cat.5e UTP kolor biały numer katalogowy WL2110 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
30,34 
HAGER - BERKER
Brak zdjęcia
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
44,21 
HAGER - BERKER
GNIAZDO ANTENOWE RTV KOŃCOWE BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL3010
Gniazdo RTV standard kolor biały numer katalogowy WL3010 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
44,88 
HAGER - BERKER
GNIAZDO ANTENOWE RTV PRZELOTOWE BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL3020
Gniazdo RTV przelotowe kolor biały numer katalogowy WL302 seria Do gniazda należy dokupić ramkę.
Dostępność: W MAGAZYNIE
45,49 
HAGER - BERKER
GNIAZDO 1XRJ45 KAT.6 UTP BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL2150
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
54,42 
HAGER - BERKER
GNIAZDO 1XRJ45 KAT.6 FTP BIAŁY LUMINA 2 - HAGER - BERKER - WL2170
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
56,11 
HAGER - BERKER
GNIAZDO ANTENOWE RTV-SAT KOŃCOWE BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL3110
Gniazdo RTV-SAT standard kolor biały numer katalogowy WL3110 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
57,20 
HAGER - BERKER
GNIAZDO KOMPUTEROWE PODWÓJNE 2XRJ45 KAT.5E UTP BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL2120
Gniazdo komputerowe podwójne 2xRJ45 Cat.5e UTP kolor biały numer katalogowy WL2120 seria Hager Lumina 2 Do gniazda należy dokupić ramkę.
Dostępność: W MAGAZYNIE
59,04 
HAGER - BERKER
GNIAZDO KOMPUTEROWE RJ11/12 + RJ45 BIAŁY LUMINA - HAGER - BERKER - WL2210
Gniazdo RJ11/12 + RJ45 kolor biały numer katalogowy WL2210 seria Hager Lumina 2 Uwaga. Do gniazda należy dokupić ramkę z serii Hager Lumina 2.
Dostępność: W MAGAZYNIE
61,82 
Gniazda podtynkowe

Gniazda podtynkowe – uniwersalne zwieńczenie instalacji elektrycznej

 

Jednym z ostatnich elementów układania instalacji elektrycznej w budynku jest montaż gniazd elektrycznych, teleinformatycznych, antenowych, głośnikowych, audio-video oraz HDMI. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne korzystanie z wszelkich odbiorników prądu elektrycznego na potrzeby domowników lub pracowników.

Coraz częściej zwykłe gniazdka elektryczne podwójne oraz łączniki stają się designerskimi dodatkami, które nadają wnętrzu charakteru. Bogaty wybór wzorów i kolorów, a także najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że w sklepie internetowym Elektrycznie.pl znajdziesz zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Gniazdka elektryczne podwójne – praktyczne i nowoczesne

Ze względu na sposób montażu gniazda elektryczne dzielimy na podtynkowe i natynkowe. Najczęściej montowane są zdecydowanie gniazda podtynkowe podwójne i pojedyncze – nie tylko ze względu na walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz również gniazda podtynkowe potrójne i większe, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Gniazdo podtynkowe sprawdzi doskonale jako stylowe wykończenie remontowanego mieszkania, biura, budynku przemysłowego lub świeżo wybudowanego domu. Okazuje się, że dobry osprzęt elektroinstalacyjny nie musi być drogi. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Rekomendujemy sprawdzone i tanie gniazdka elektryczne podtynkowe, natynkowe, hermetyczne, instalacyjne.

Wybierz model z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, które uniemożliwiają włożenie innych przedmiotów niż wtyczka, zwłaszcza jeśli masz dzieci. Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowanie gniazda z dodatkową ładowarką USB lub systemem sterowania w puszce.

Gniazda modułowe podtynkowe – bezpieczeństwo i wygoda

 

Dostępne na rynku gniazda modułowe podtynkowe oraz standardowe gniazdka elektryczne podwójne i wszystkie inne, bez względu na kolor i technologię wykonania, spełniają normy bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie gniazdko do swojego wnętrza, zwróć zatem uwagę jedynie na jakość wykonania, użyty materiał oraz kolor.

Pamiętaj, że o funkcjonalności danego pomieszczenia świadczy przede wszystkim optymalne rozmieszczenie mebli i urządzeń oraz dostępność źródeł zasilania urządzeń elektrycznych. Już na etapie planowania inwestycji zadbaj zatem o precyzyjne wyznaczenie przebiegu instalacji elektrycznej oraz umiejscowienia gniazd. O wybór najlepszego rozwiązania zadba doświadczony elektryk, a projektant wnętrz doradzi Ci, jakie trendy w aranżacji dominują w danym roku, uwzględniając drobne elementy wykończenia, w tym m.in. gniazda podtynkowe, natynkowe, łączniki, ramki.

Kontakt podtynkowy – gładkie wykończenie wnętrza z energią

Za określeniem kontakt podtynkowy kryje się dobrze dobrany zestaw osprzętu elektroinstalacyjnego. Odpowiednia puszka elektryczna, zamontowana równo z tynkiem i gniazdo elektryczne podwójne, wtykowe. W łazience lub kuchni, a więc w pomieszczeniach narażonych na działanie wody lub pary wodnej warto zamontować gniazda podtynkowe hermetyczne, bryzgoszczelne, biorąc pod uwagę moc przyłączeniową.

Do użytku na zewnątrz budynku oraz w miejscach szczególnie narażonych na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych oraz zanieczyszczeń, w dużych halach oraz garażach warto zastosować gniazda elektryczne natynkowe. Ich dodatkową zaletą jest brak konieczności kucia ściany, aby zapewnić sobie niezbędny dopływ prądu.

Gniazdo podtynkowe – osprzęt elektroinstalatorski i akcesoria

W internetowym sklepie Elektrycznie.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby założyć gniazdo podtynkowe. Od wsparcia naszych ekspertów na etapie wybierania odpowiednich rozwiązań, poprzez bogaty wybór materiałów i kolorów, aż po niezbędne narzędzia, osprzęt elektroinstalatorski i akcesoria, m.in.: łączniki modułowe, przyciski, ramki, ładowarki USB i wiele innych.

Katalog produktów elektroinstalatorskich, bogaty w oferty wiodących na rynku producentów i rozwiązań dla elektryków oraz złotych rączek, masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Szybka realizacja zamówienia i dostawa sprawią, że prace elektryczne w Twoim domu staną się lekkie i przyjemne.