Filtry kategorii
  • Kolor
  • Seria
  • Prąd znamionowy [A]

Łączniki natynkowe hermetyczne - Legrand Forix IP44

Na stronie:
LEGRAND
ŁĄCZNIK JEDNOBIEGUNOWY POJEDYNCZY ZACISKI ŚRUBOWE 10AX IP44 SZARY FORIX - LEGRAND - 782380
Łącznik Jednobiegunowy 10 AX kolor Szary numer katalogowy 782380 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: W MAGAZYNIE
17,17 
LEGRAND
ŁĄCZNIK SCHODOWY POJEDYNCZY ZACISKI ŚRUBOWE 10AX 250V IP44 BIAŁY FORIX - LEGRAND - 782363
Łącznik Schodowy, Zmienny 10 AX kolor Biały numer katalogowy 782363 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: W MAGAZYNIE
18,87 
LEGRAND
ŁĄCZNIK JEDNOBIEGUNOWY POJEDYNCZY ZACISKI ŚRUBOWE 10AX IP44 BIAŁY FORIX - LEGRAND - 782360
Łącznik Jednobiegunowy 10 AX kolor Biały numer katalogowy 782360 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: W MAGAZYNIE
19,15 
LEGRAND
ŁĄCZNIK ŚWIECZNIKOWY ZACISKI ŚRUBOWE 10AX 250V IP44 BIAŁY FORIX - LEGRAND - 782362
Łącznik Świecznikowy 10 AX, dwuklawiszowy, bryzgoszczelny kolor Biały numer katalogowy 782362 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: W MAGAZYNIE
19,58 
LEGRAND
ŁĄCZNIK ŚWIECZNIKOWY ZACISKI ŚRUBOWE 10AX 250V IP44 SZARY FORIX - LEGRAND - 782382
Łącznik Świecznikowy, Seryjny, bryzgoszczelny, natynkowy 10 AX kolor Szary numer katalogowy 782382 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: W MAGAZYNIE
20,49 
LEGRAND
ŁĄCZNIK SCHODOWY 10 AX SZARY FORIX IP44 - LEGRAND - 782383
Łącznik Schodowy, Zmienny 10 AX kolor Szary numer katalogowy 782383 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
22,68 
LEGRAND
ŁĄCZNIK KRZYŻOWY 10AX IP44 BIAŁY FORIX - LEGRAND - 782365
Łącznik Krzyżowy Bryzgoszczelny IP44 10AX kolor Biały numer katalogowy 782365 seria Legrand Forix IP44
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
28,51 
Łączniki natynkowe hermetyczne

Osprzęt elektroinstalacyjny to jeden z najistotniejszych elementów każdej instalacji elektrycznej. To właśnie on umożliwia bowiem włączanie światła, obsługę bram garażowych lub zamontowanie dzwonka do drzwi. Nierzadko zdarza się jednak, że konieczne staje się umieszczenie go w miejscu narażonym na wilgoć oraz obecność zanieczyszczeń. I to właśnie z myślą o takich przypadkach opracowane zostały włączniki hermetyczne. Odznaczają się one starannie zaprojektowaną, szczelną obudową, umożliwiającą ich bezawaryjną eksploatację w miejscach, w których standardowe modele mogłyby ulec zniszczeniu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór osprzętów hermetycznych, opracowanych przez najlepszych producentów z Polski i Europy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Szczelność wyłączników hermetycznych

Standardowy włącznik natynkowy odznacza się szczelnością na poziomie IP20. W praktyce oznacza to, że zapewnia on jedynie podstawową ochronę przed kurzem. Z tego też powodu osprzęty tego typu znajdują zastosowanie wyłącznie w pomieszczeniach ciepłych i czystych, takich jak salony, biura lub sypialnie. W przypadku, gdy łącznik ma zostać umieszczony na świeżym powietrzu lub w kuchni lub piwnicy, konieczne staje się jednak sięgnięcie po szczelniejsze rozwiązanie.

Wyłącznik hermetyczny posiada certyfikat szczelności IP44/IP54, co pozwala na efektywne zabezpieczenie czułych komponentów przed wilgocią oraz drobnymi zanieczyszczeniami. Starannie zaprojektowana obudowa gwarantuje pełną ochronę mechanizmu nawet wtedy, gdy osprzęt zostanie ochlapany wodą. Zalety te sprawiają, że łączniki tego typu znakomicie sprawdzają się zarówno w domowych łazienkach i kuchniach, jak i przy bramach garażowych.

 

Estetyka hermetycznych włączników natynkowych

W Elektrycznie rozumiemy, że każdy przełącznik natynkowy powinien być tak samo praktyczny, co estetyczny – aby nie zaburzał estetyki domu swoją obecnością. Z tego też powodu, tworząc asortyment naszego sklepu, postawiliśmy wyłącznie na sprawdzone serie produktów, zaprojektowane przez uznane marki. Znajdą więc Państwo u nas osprzęty Elektro-Plast Hermes, Schneider Cedar lub Ospel Fala. Łączniki natynkowe, które dostępne w naszym sklepie odznaczają się znakomitym zróżnicowaniem designów oraz wariantów kolorystycznych – od stonowanej szarości po designerskie opcje dwukolorowe. Każdy z nich zapewnia przy tym prosty, szybki montaż na dowolnym typie powierzchni oraz dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą włączników hermetycznych!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszych, hermetycznych włączników światła. Udzielimy również wszelkich informacji, związanych z aktualną dostępnością danego produktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, stuprocentową oryginalność oferowanych włączników oraz szybką wysyłkę zamówień. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, że niezawodne osprzęty hermetyczne wcale nie muszą być drogie!