Filtry kategorii
  • Kolor
  • Kompletne (z ramką)
  • Krotność
  • Napięcie (V)
  • Stopień szczelności
  • Rodzaj zacisków
  • Seria
  • Prąd znamionowy [A]

Przycisk żaluzjowy, sterowania rolet - Legrand Niloe

Na stronie:
Przycisk żaluzjowy, sterowania rolet

W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne przełączniki do rolet, łączące w sobie efektywność, komfort obsługi oraz estetyczne wykonanie. Osprzęty tego typu coraz częściej goszczą w polskich domach. Znakomicie wkomponowują się bowiem w nowoczesne aranżacje, zaś ich obsługa jest niezwykle prosta. Oferujemy zróżnicowane modele włączników od renomowanych producentów – aby zapewnić Państwu możliwość doboru osprzętu tak samo skutecznego, co pasującego do każdego typu wnętrz. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Funkcjonalność przełączników do rolet zewnętrznych

W dzisiejszych czasach tradycyjne żaluzje stają się coraz rzadszym widokiem. Ich estetyka nie zawsze pasuje bowiem do nowoczesnych wnętrz, zaś manualna obsługa potrafi być bardzo problematyczna. Dotyczy to w szczególności okien dachowych. Z tego też powodu coraz więcej Polaków decyduje się na montaż włącznika do rolet. Osprzęt ten przypomina z wyglądu tradycyjny włącznik światła – wyposażony w dwa przyciski. Pierwszy z nich opuszcza roletę, drugi – podnosi ją. W naszym sklepie znajdą Państwo również przyciski z podtrzymaniem, niewymagające ciągłego trzymania klawisza.

 

Estetyka włączników do rolet

Przełączniki do rolet zewnętrznych, które są dostępne w naszym asortymencie, zostały opracowane przez znanych producentów, jak chociażby Ospel, Simon czy Elektro-Plast. Dzięki dużej ilości modeli każdy znajdzie pośród nich wariant kolorystyczny oraz design, który bez problemu wkomponuje się w daną aranżację. A jeśli już korzystają Państwo z konkretnej serii osprzętów, wybór będzie jeszcze prostszy. Praktycznie każda kolekcja łączników obejmuje także podwójny włącznik rolet.

 

Poszukujesz stylowego przełącznika do rolet? Chętnie pomożemy!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z doborem lub dostępnością osprzętu do sterowania żaluzjami zewnętrznymi zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści pomogą Ci w znalezieniu najodpowiedniejszego rozwiązania dla Twojego domu. Zapewniamy także szybką wysyłkę zamówień oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z naszych usług!