Filtry kategorii
  • Kolor
  • Kompletne (z ramką)
  • Podświetlane
  • Stopień szczelności
  • Rodzaj zacisków
  • Seria
  • Prąd znamionowy [A]

Łączniki natynkowe hermetyczne - Legrand Plexo

Na stronie:
LEGRAND
ŁĄCZNIK SCHODOWY  POJEDYNCZY KOMPLETNY 10AX 250V IP55 SZARY PLEXO55 - LEGRAND - 069711
Łącznik uniwerslany. Sterowanie oświetleniem. Stosowany do obwodów, których stan można zmienić z dwóch lub więcej punktów. Pełni rolę łącznika pojedynczego oraz schodowego. Napięcie znamionowe:...
Dostępność: OK. 6 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
48,76 
LEGRAND
ŁĄCZNIK SCHODOWY PODWÓJNY 10AX 250V BIAŁY/ECRU PLEXO55 - LEGRAND - 069625
Łącznik inwersalny podwójny. Sterowanie oświetleniem. Stosowany do obwodów, których stan można zmienić z dwóch lub więcej punktów.Napięcie znamionowe: 250V,Prąd znamionowy: 10AX,Stopień ochrony IP55...
Dostępność: W MAGAZYNIE
66,62 
Łączniki natynkowe hermetyczne

Osprzęt elektroinstalacyjny to jeden z najistotniejszych elementów każdej instalacji elektrycznej. To właśnie on umożliwia bowiem włączanie światła, obsługę bram garażowych lub zamontowanie dzwonka do drzwi. Nierzadko zdarza się jednak, że konieczne staje się umieszczenie go w miejscu narażonym na wilgoć oraz obecność zanieczyszczeń. I to właśnie z myślą o takich przypadkach opracowane zostały włączniki hermetyczne. Odznaczają się one starannie zaprojektowaną, szczelną obudową, umożliwiającą ich bezawaryjną eksploatację w miejscach, w których standardowe modele mogłyby ulec zniszczeniu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór osprzętów hermetycznych, opracowanych przez najlepszych producentów z Polski i Europy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Szczelność wyłączników hermetycznych

Standardowy włącznik natynkowy odznacza się szczelnością na poziomie IP20. W praktyce oznacza to, że zapewnia on jedynie podstawową ochronę przed kurzem. Z tego też powodu osprzęty tego typu znajdują zastosowanie wyłącznie w pomieszczeniach ciepłych i czystych, takich jak salony, biura lub sypialnie. W przypadku, gdy łącznik ma zostać umieszczony na świeżym powietrzu lub w kuchni lub piwnicy, konieczne staje się jednak sięgnięcie po szczelniejsze rozwiązanie.

Wyłącznik hermetyczny posiada certyfikat szczelności IP44/IP54, co pozwala na efektywne zabezpieczenie czułych komponentów przed wilgocią oraz drobnymi zanieczyszczeniami. Starannie zaprojektowana obudowa gwarantuje pełną ochronę mechanizmu nawet wtedy, gdy osprzęt zostanie ochlapany wodą. Zalety te sprawiają, że łączniki tego typu znakomicie sprawdzają się zarówno w domowych łazienkach i kuchniach, jak i przy bramach garażowych.

 

Estetyka hermetycznych włączników natynkowych

W Elektrycznie rozumiemy, że każdy przełącznik natynkowy powinien być tak samo praktyczny, co estetyczny – aby nie zaburzał estetyki domu swoją obecnością. Z tego też powodu, tworząc asortyment naszego sklepu, postawiliśmy wyłącznie na sprawdzone serie produktów, zaprojektowane przez uznane marki. Znajdą więc Państwo u nas osprzęty Elektro-Plast Hermes, Schneider Cedar lub Ospel Fala. Łączniki natynkowe, które dostępne w naszym sklepie odznaczają się znakomitym zróżnicowaniem designów oraz wariantów kolorystycznych – od stonowanej szarości po designerskie opcje dwukolorowe. Każdy z nich zapewnia przy tym prosty, szybki montaż na dowolnym typie powierzchni oraz dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą włączników hermetycznych!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszych, hermetycznych włączników światła. Udzielimy również wszelkich informacji, związanych z aktualną dostępnością danego produktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, stuprocentową oryginalność oferowanych włączników oraz szybką wysyłkę zamówień. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, że niezawodne osprzęty hermetyczne wcale nie muszą być drogie!