Filtry kategorii
  • Kolor
  • Stopień szczelności
  • Liczba rzędów
  • Liczba modułów w rzędzie

Rozdzielnie licznikowe

1
Na stronie:
SABAJ
GNIAZDO KEYSTONE CAT5E RJ45  - SABAJ - 19-0017B
Dostępność: W MAGAZYNIE
6,22 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE CAT6 RJ45 - SABAJ - 19-0018
Dostępność: W MAGAZYNIE
11,41 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE SC SIMPLEX. - SABAJ - 19-0105
Dostępność: W MAGAZYNIE
16,17 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE F. - SABAJ - 19-0102
Dostępność: W MAGAZYNIE
19,32 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE ST SIMPLEX. - SABAJ - 19-0104
Dostępność: W MAGAZYNIE
20,58 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE LC DUPLEX. - SABAJ - 19-0109
Dostępność: W MAGAZYNIE
27,80 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE F-TV/IEC. - SABAJ - 19-0103
EAN 5902027622201 Sposób mocowania Montaż zaciskowy Rodzaj materiału Tworzywo sztuczne Zabezpieczenie powierzchni Inne Konfiguracja elementów Inne Kolor Biały...
Dostępność: W MAGAZYNIE
32,16 
SABAJ
MODUŁ KEYSTONE BNC. - SABAJ - 19-0111
Dostępność: W MAGAZYNIE
38,39 
SABAJ
ROZDZIELNIA NRP 24. - SABAJ - NRP 24
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
234,13 
1
Rozdzielnie licznikowe

Skrzynka licznikowa to niezwykle istotny element wyposażenia wielu budynków. To właśnie ona zapewnia bowiem optymalną ochronę kluczowej aparatury modułowej, chroniąc liczniki pomiaru energii przed czynnikami zewnętrznymi oraz osobami nieupoważnionymi. Dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji rozdzielnica umożliwia bezpieczny montaż nawet dwóch liczników, pozwalając przy tym na prosty dostęp do aparatury oraz bezawaryjną pracę umieszczonych w niej urządzeń. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór rozdzielnic, a także dedykowanych im gniazd oraz modułów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Montaż rozdzielnicy licznikowej

Oferujemy zarówno natynkowe skrzynki licznikowe, jak i modele podtynkowe. To, która z tych opcji sprawdzi się lepiej w danym budynku, zależy przede wszystkim od potrzeb użytkowników instalacji. Wariant natynkowy jest dużo prostszy i szybszy w montażu, co czyni go znakomitym wyborem zarówno w miejscach o większej ilości wolnej przestrzeni, jak i podczas wszelkich modernizacji.

Rozdzielnie podtynkowe opierają się na skrzynkach umieszczanych bezpośrednio w ścianie. Dzięki temu zamontowana skrzynka zajmuje niewiele przestrzeni. Ta zaleta sprawia, że rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie zewnętrzna rozdzielnica licznikowa musi zostać umieszczona w wąskim przejściu – na przykład pomiędzy domem a garażem. Zniwelowane zostaje wówczas ryzyko nieumyślnego strącenia skrzynki. Należy jednak pamiętać, że opcja ta wiąże się z bardziej czasochłonnym montażem. Z tego też powodu warto rozważyć sięgnięcie po wariant podtynkowy już na etapie budowania domu.

 

Wszechstronność zewnętrznych rozdzielnic licznikowych, dostępnych w naszym sklepie

Rozdzielnice licznikowe, które są dostępne w naszym sklepie, łączą w sobie niezwykle stylową prezencję oraz dużą odporność na czynniki zewnętrzne. Oferujemy skrzynki o szczelności na poziomie IP31, zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń wewnątrz obudowy. Znajdą Państwo u nas modele zarówno z pełnymi drzwiami metalowymi, jak i z estetycznymi okienkami. Nasz powiększany regularnie asortyment obejmuje także bezpieczne skrzynki z zamkami oraz modele standardowe, wyposażone w wysokiej klasy zatrzaski. Stawiamy wyłącznie na produkty uznanych producentów, takich jak np. ceniona marka Alfako. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu duże zróżnicowanie oferowanych rozdzielnic – zarówno pod kątem ilości modułów, jak i montowanych liczników oraz obecnych w nich faz.

Postaw na najlepsze rozdzielnice licznikowe!

W Elektrycznie dokładamy każdego dnia wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Z tego też powodu nasz dział obsługi bardzo chętnie pomoże Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych rozdzielnic licznikowych płytkich pod liczniki elektroniczne, a także udzieli informacji związanych z dostępnością konkretnych produktów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz najwyższą skuteczność oferowanych przez nas skrzynek. Zapraszamy klientów z całej Polski do skorzystania z naszych usług!