XpoleHome - EATON

XpoleHome - EATON

10/09/2019

 

Ponad 100-letnie doświadczenie firmy EATON w produkcji zabezpieczeń przełożyło się również na wysoki user-experience oferowanej gamy produktów xPole Home. Produkty są dostępne na magazynach partnerów EATON. Dla instalatorów instalacji elektrycznych oznacza to bezpieczne, niezawodne i łatwe w montażu produkty - przy użyciu sprawdzonej technologii, która została zastosowana w ponad miliardzie wyłączników nadprądowych (MCB), wyprodukowanych do tej pory w Europie.

   

Sprawdzone funkcje projektowe

Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home posiadają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy instalacji elektrycznej i jej łatwość obsługi. Posiadają one podwójne zaciski (windowe/szynowe) na górze i na dole urządzenia, i mogą być zasilane z obu stron aparatu. Same zaciski windowe są dodatkowo karbowane co zapobiega wypadnięciu przewodu podczas przepływu prądu zwarciowego. Eaton posiada w ofercie szyny łączeniowe na wymiar seria EVG lub o długości 1m do przycięcia, seria Z-GV.

wyłącznik naprądowyWyłączniki nadprądowe i kombinowane mają zdolność łączeniową 6kA zgodnie z EN 60898-1. Wyłączniki różnicowe mają zdolność 6kA po odpowiednim dobezpieczeniu wkładką bezpiecznikową, są zgodne z EN 61008. Standardowe wymiary wyrażone w modułach pozwalają na zabudowę na szynie DIN i wysłonięcie w każdej rozdzielnicy. Wyłączniki różnicowoprądowe EATON mogą być testowane co sześć miesięcy, o ile nie pracują w środowisku zapylonym, zawilgoconym itp.  Pozwala to na rzadsze przerwy w zasilaniu instalacji elektrycznej.

 

Seria xPole Home jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi odpowiednimi akcesoriami firmy EATON takimi jak styki pomocnicze, wyzwalacze wzrostowe i zanikowe oraz aparaty doponownego załączenia. Typoszereg do 63A pozwala na swobodny rozdział energii w większości instalacji elektrycznych niskiego napięcia. Innymi słowy, portfolio produktów bezpieczeństwa elektrycznego firmy EATON ma wszystko, czego potrzebujesz, pomagając Tobie chronić to, co naprawdę ważne - od podstawowej do rozszerzonej ochrony przed zagrożeniami elektrycznymi.

 

 

ZALETY XpoleHome

 

 

zalety

 

 

 by uzyskać więcej informacji i pobrać broszurę, odwiedź stronę www.eaton.pl/xpolehome


Brak komentarzyDodaj komentarz
Brak komentarzy.
Popularne wpisy
Rozdzielnica w domu jednorodzinnym – jakie bezpieczniki dobrać?
03/08/2022
Postęp technologiczny nie zwalnia, a tym samym w swoich domach decydujemy się na coraz większą liczbę urządzeń zasilanych...
Łącznik, włącznik czy pstryczek – co to jest i do czego służy?
11/06/2021
Łączniki elektryczne są elementami niezbędnymi w każdym budynku. Służą do włączania i wyłączania prądów roboczych...
Podłączenie gniazdka elektrycznego – jak to zrobić?
03/08/2022
Prawidłowe podłączenie gniazdka to kolejny etap następujący po kuciu ścian i rozprowadzaniu instalacji elektrycznej...