KOS Elektro System

KOS Elektro System

23/04/2019

35-letnie doświadczenie w produkcji, wysoka jakość wykonania i doskonały serwis powodują, że KOS Elektro System jest marką coraz bardziej pożądaną przez klientów. Firma KOS całą swoją produkcję realizuje w Polsce, oferując blisko 2000 znakomitych produktów w bardzo przystępnych cenach.

Jesteśmy coraz bardziej wymagający. To dobrze.

Zdając sobie sprawę, że każdy z nas zaczyna zwracać większą uwagę na ciekawy design, firma szczególnie dba o wygląd swoich produktów. Przede wszystkim, warto przyjrzeć się grupie doskonałych serii ramkowych: DANTE, VENA, VENA2 i KOS 66, które zachwycają wysoką funkcjonalnością i ciekawym projektem wizualnym. W tym wypadku, oferta producenta skierowana jest do użytku domowego, ale z powodzeniem można wykorzystać ją również w biurze, hotelu, albo pensjonacie.

 

danteSeria DANTE to łączniki i gniazda dostępne w sześciu kolorach - białym, kremowym, grafitowym, czarnym, satynowym oraz inox. Ramki występują do wersji pięciokrotnej i można je zastosować w pionie i poziomie. Co ciekawe, DANTE posiada również ramki z ekskluzywnych, świetnie prezentujących się surowców naturalnych: szkła, aluminium, kamienia, drewna i skóry. Ta propozycja z kolei, może okazać się strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto stawia na ponadprzeciętny wygląd swojego lokum. Warto zauważyć, że KOS Elektro System jako jedyna firma w Polsce wykonuje na zamówienie klientów specjalne, indywidualne zdobienia ramek, według własnych projektów. Przykładowe możliwości  najpopularniejszych zdobień to mrożenie szkła  (indywidualne wzory, personalizacja i łączenie z innymi zdobieniami), modne i niezwykle efektowne kryształki Swarovskiego, ciekawe podkłady do szkła przezroczystego, zmyślne wycinanki, eleganckie złocenia oraz ozdobne wydruki.

 

VENAKolejna, bardzo popularna i warta zainteresowania seria ramkowa to VENA, oferuje ponadczasowe wzornictwo, oraz bardzo wysoką jakość mechanizmów i tworzywa. VENA to sprawdzone rozwiązania, łatwość montażu i stosunkowo niska cena. Seria ta dostępna jest w sześciu kolorach: białym, kremowym oraz intrygującym patynowym, aluminiowym, satynowym oraz antracytowym.

vena2

 

 

W 2017 roku podniesiono serię Vena do kwadratu, zyskała bardziej nowoczesny design w nowych ramkach Vena2.W ofercie tej serii są również ramki z metali szlachetnych takich jak miedź, mosiądz, nowe srebro i brąz. Nowością są ramki ze szkła akrylowego i drewna.

 

 

kos66Następną pozycją godną uwagi jest KOS 66, najtańsza propozycja ramkowa KOS Elektro System, ta seria również jest objęta 7letnią gwarancją.  Kolekcja dostępna w trzech modnych kolorach: białym, aluminiowym i grafitowym. W tej serii znajdziemy również ramki składane. Co ważne, dzięki nowatorskiej metodzie składania, możemy stworzyć ramkę o dowolnej krotności! 

 

bryza

 

Potrzebujesz gniazdka na tarasie, w garażu lub w ogródku? Produkty Bryza IP54 zapewnią Ci bezpieczne wykorzystanie prądu w trudniejszych warunkach. 

 

 

 

Wybór jest prosty.

W wyborze osprzętu elektroinstalacyjnego, oprócz walorów estetycznych, powinniśmy kierować się również rodzajem montażu, funkcjonalnością i dopasowaniem do danego pomieszczenia. Włączniki światła i gniazdka elektryczne od KOS Elektro System, wykonane są  z materiału wysokiej jakości i cechuje je większa odporność na zarysowania oraz wyjątkowa trwałość barw. Bez względu na to, jaką serię osprzętu ostatecznie kupimy, najważniejsze jest, by podjąć przemyślaną i rozważną decyzję. Pamiętajmy więc, że to, co do tej pory przy wyborze sprzętu elektroinstalacyjnego pełniło rolę drugorzędną, obecnie jest bardzo istotne -  nasz nowy nabytek powinien spełniać również wysokie oczekiwania estetyczne, dopasowując się przy tym do atmosfery wnętrza,  podkreślając jego wyjątkowy charakter.

Postaw na jakość, wybierz polski produkt!

Na podstawie materiałów z KOS Elektro System Sp. Z o.o. 

Brak komentarzyDodaj komentarz
Brak komentarzy.
Popularne wpisy
Rozdzielnica w domu jednorodzinnym – jakie bezpieczniki dobrać?
03/08/2022
Postęp technologiczny nie zwalnia, a tym samym w swoich domach decydujemy się na coraz większą liczbę urządzeń zasilanych...
Łącznik, włącznik czy pstryczek – co to jest i do czego służy?
11/06/2021
Łączniki elektryczne są elementami niezbędnymi w każdym budynku. Służą do włączania i wyłączania prądów roboczych...
Podłączenie gniazdka elektrycznego – jak to zrobić?
03/08/2022
Prawidłowe podłączenie gniazdka to kolejny etap następujący po kuciu ścian i rozprowadzaniu instalacji elektrycznej...