Filtry kategorii
 • Kolor
 • Kierunek montażu
 • Kompletne (z ramką)
 • Krotność
 • Stopień szczelności
 • Seria

Ramki - Hager Lumina soul

Na stronie:
HAGER - BERKER
RAMKA POJEDYNCZA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5010
Ramka 1-krotna kolor biały numer katalogowy WL5010 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
2,10 
HAGER - BERKER
RAMKA PODWÓJNA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5220
Ramka 2-krotna pozioma kolor biały numer katalogowy WL5220 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
4,55 
HAGER - BERKER
RAMKA POTRÓJNA POZIOMA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5230
Ramka 3-krotna pozioma kolor biały numer katalogowy WL5230 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
7,79 
HAGER - BERKER
RAMKA POTRÓJNA PIONOWA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5130
Ramka 3-krotna pionowa kolor biały numer katalogowy WL5130 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
7,84 
HAGER - BERKER
RAMKA POCZWÓRNA POZIOMA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5240
Ramka 4-krotna pozioma kolor biały numer katalogowy WL5240 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
11,84 
HAGER - BERKER
RAMKA PIĘCIOKROTNA PIONOWA BIAŁY LUMINA SOUL - HAGER - BERKER - WL5150
Ramka 5-krotna pionowa kolor biała numer katalogowy WL5150 seria Hager Lumina 2
Dostępność: W MAGAZYNIE
14,02 
Ramki

Ramki

Chcesz, aby Twoje mieszkanie było wykończone z dbałością każdy o najmniejszy detal? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą opraw do gniazdek elektrycznych. Ramki zaliczane są do jednych z najbardziej podstawowych elementów zewnętrznej instalacji. Są cenione zarówno przez elektroinstalatorów, monterów, jak i użytkowników stawiających na prostotę i funkcjonalność.

 

Ramki do gniazdek elektrycznych zapobiegają pojawianiu się na ścianie brudnych śladów, pełnią funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim stanowią skuteczne zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z przewodami, minimalizując ryzyko porażenia prądem.

Ramki do gniazdek w ofercie sklepu Elektrycznie.pl

Asortyment naszego sklepu obejmuje ramki pojedyncze, podwójne, a nawet cztero- i pięciokrotne, które można montować zarówno w pionie, jak i poziomie. Najczęściej stosowane są pojedyncze i podwójne ramki do gniazdek. Montuje się je w prywatnych domach i mieszkaniach. Warianty cztero- i pięciokrotne wykorzystywane są przede wszystkim w warsztatach, zakładach przemysłowych i biurach, czyli wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność podłączania wielu urządzeń elektrycznych jednocześnie.

 

W naszej ofercie znajdują się także ramki ozdobne dzielone, które montowane są razem z dwumodułowymi włącznikami świateł. W asortymencie posiadamy również mocujące ramki do gniazd teleinformatycznych, antenowych, światłowodowych i nie tylko.

Ramki do gniazdek – wiele kolorów i odcieni

W sklepie Elektrycznie.pl posiadamy szeroką ofertę ramek do gniazdek elektrycznych, która z pewnością zadowoli zarówno osobę samodzielnie urządzającą mieszkanie, jak i profesjonalnego architekta. Ramka na gniazdko elektryczne w kolorze czarnym doskonale podkreśla surowy charakter wnętrza zaaranżowanego w stylu loftowym. Miłośnicy skandynawskiego minimalizmu docenią prostotę białych ramek elektrycznych. Coś dla siebie znajdą tu także zwolennicy stylistyki retro – oprawa gniazdka w odcieniu kremowym doskonale wpasuje się w aranżację w tym stylu.

 

Dobrym sposobem na stworzenie spójnej stylistycznie aranżacji, jest wybór gniazdek, opraw i ramek od jednego producenta. Wielu z nich wypuszcza na rynek serie produktów składające się z elementów utrzymanych w tej samej stylistyce i kolorystyce. Dzięki temu zyskasz pewność, że poszczególne części instalacji nie będą różnić się między sobą odcieniem.

Ramki elektryczne z dostawą pod wskazany adres – zamów na Elektrycznie.pl

Jako dostawcy profesjonalnego osprzętu elektroinstalacyjnego, oferujemy produkty pochodzące od producentów cieszących się renomą zarówno wśród monterów, jak i osób prywatnych korzystających z ramek i gniazdek na co dzień. W naszym asortymencie znajdziesz oprawy takich marek, jak:

 • Ospel,
 • Legrand,
 • Kanlux,
 • Hager,
 • Schneider Electric.

Nie wiesz, która oprawa gniazdka będzie najbardziej odpowiednia w Twoim przyadku? A może chcesz wiedzieć, jak szybko i bezpiecznie ją zamontować? W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu lub działania poszczególnych produktów zapraszamy do kontaktu!