Kontakt Simon 55

1
Na stronie:
KONTAKT SIMON
Szyld opisowy mały; Transparentny ciemny Simon 55 - KONTAKT SIMON - TRLSM/06
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
6,95 
KONTAKT SIMON
Szyld opisowy duży; Transparentny jasny Simon 55 - KONTAKT SIMON - TRLSD/00
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
6,95 
KONTAKT SIMON
Szyld opisowy duży; Transparentny ciemny Simon 55 - KONTAKT SIMON - TRLSD/06
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
6,95 
KONTAKT SIMON
Szyld opisowy mały; Transparentny jasny Simon 55 - KONTAKT SIMON - TRLSM/00
Dostępność: 40 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
6,95 
1
Kontakt Simon 55

Simon 55: Najnowsza Seria Osprzętu Elektroinstalacyjnego od Kontakt-Simon

Simon 55 to najświeższa linia osprzętu elektroinstalacyjnego od firmy Kontakt-Simon, łącząca zaawansowane technologie z klasycznym stylem, aby jeszcze lepiej komplementować wystrój Twojego domu. Matowe detale i szeroki wybór kolorów umożliwiają dostosowanie elementów z linii Simon 55 do każdego gustu i stylu. Dodatkowo, trzy linie dekoracyjnych ramek umożliwiają jeszcze większą personalizację przestrzeni.

Estetyka i Funkcjonalność

Simon 55 nie tylko dostarcza estetyczne elementy, ale także praktyczne funkcje. Możliwość sterowania za pomocą smartfona sprawia, że korzystanie z osprzętu jest jeszcze bardziej komfortowe i proste.

Nieograniczone Możliwości

Seria Simon 55 oferuje nieograniczone możliwości, w tym szeroki wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie w domu. Wszystko to jest połączone z najnowocześniejszymi technologiami, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Inteligentne Rozwiązania

Simon 55 od Kontakt-Simon to nie tylko nowoczesny i praktyczny osprzęt elektroinstalacyjny, ale także niezwykle inteligentne rozwiązanie. Dzięki darmowej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows, użytkownicy mogą sterować swoim osprzętem z dowolnego miejsca na świecie! Taka możliwość sterowania to tylko jedna z wielu zalet serii Simon 55, co czyni ją idealnym wyborem dla osób ceniących nowoczesność i funkcjonalność w swoim domu lub biurze. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz mieć pełną kontrolę nad swoim osprzętem elektroinstalacyjnym. Simon 55 oferuje bogatą gamę kolorów ramek z matowym wykończeniem, a także eleganckie, matowe szkło.

Innowacyjność w Twoim Domu z Simon 55 od Kontakt-Simon

Nowa seria Simon 55 od Kontakt-Simon to innowacyjne rozwiązanie dla Twojego domu! Steruj oświetleniem i urządzeniami za pomocą aplikacji na Android, iOS lub Windows, lub klasycznie - klawiszem łącznika. Wybierz spośród trzech rodzajów ramek i sześciu kolorów klawiszy o matowym wykończeniu, aby dopasować osprzęt do swojego stylu. Dostępne są także funkcje takie jak ściemniacz klawiszowy, podwójne gniazdko IP44, czy czujnik ruchu z nakładkami ograniczającymi jego kąt widzenia. Simon 55 to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu!