Filtry kategorii
  • Kompletne (z ramką)
  • Podświetlane
  • Stopień szczelności
  • Seria

Radio podtynkowe

Na stronie:
LEGRAND
TUNER FM CELIANE - LEGRAND - 067320
System rozprowadzenia dźwięku Céliane. Mechanizm do wyposażenia w uchwyt metalowy, klawisz/plakietkę i ramkę. System rozprowadzenia dźwięku dla jednej strefy Tuner. Zasilanie 15 V DC. Manualny lub automatyczny...
Dostępność: 30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
719,72 
Radio podtynkowe

Eleganckie i funkcjonalne radio podtynkowe – jakie wybrać?

Pięknie komponuje się z gustownie urządzonym wnętrzem. Do momentu wyjścia z uśpienia nie skupia na sobie niczyjej uwagi. Magia dzieje się po dotknięciu lub sparowaniu z urządzeniem mobilnym. Radio podtynkowe, czyli urządzenie elektroniczne, zamontowane bezpośrednio w ścianie, idealnie pasuje do kuchni, łazienki lub tarasu. Możesz mieć swoją ulubioną muzykę zawsze w zasięgu ręki.

Radio w kontakcie, a więc zamontowane w standardowej puszce elektrycznej i minimalnie odstające do powierzchni ściany, wyróżnia się stylowym, eleganckim designem i prostym, intuicyjnym, dotykowym interfejsem, wyposażonym zwykle w dodatkowe czujniki ruchu, aby móc manipulować ustawieniami za pomocą gestów, gdy masz np. mokre dłonie.

Radio podtynkowe to spory wydatek, ale z pewnością będziesz korzystać z niego przez długie lata. Droższe i znacznie lepszej jakości modele montowane są w ścianie nieco głębiej i charakteryzują się dedykowaną puszką. Zapomnisz o wydatku, słuchając muzyki lub audiobooka w doskonałej jakości.

Na co zwrócić uwagę, wybierając radio podtynkowe?

Zastanawiasz się, jaką strategię obrać, decydując się na zakup radia podtynkowego? Zacznij od wyboru odpowiedniego pomieszczenia i miejsca na ścianie, które nie będzie wymagało dodatkowego wiercenia otworów lub nadmiernej ingerencji w strukturę gotowej ściany. Sprawa będzie znacznie prostsza, jeśli radio podtynkowe lub radio w kontakcie zostało zaplanowane już na etapie montażu instalacji elektrycznej.

Kolejna sprawa to marka. Radio podtynkowe Legrand z innowacyjnym systemem rozprowadzania dźwięku to inwestycja w solidne wykonanie i ponadczasowy design. Liczy się bezpieczeństwo użytkowania i ochrona przed wilgocią. Radio podtynkowe Legrand świetnie sprawdza się w kuchni, gdzie muzyka umila nam gotowanie lub sprzątanie oraz w łazience, zapewniając relaks podczas kąpieli. Trudno wyobrazić sobie również spotkania z przyjaciółmi na tarasie, bez ulubionych melodii w tle. Wybierz model radia podtynkowego, który idealnie dopełni Twoją przestrzeń!