Ceowniki

Na stronie:
BAKS
Ceownik wzmocniony CWC40H22/2  - BAKS - 610320
CEOWNIK
Dostępność: W MAGAZYNIE
27,23 
Ceowniki

Ceowniki to specjalnie zaprojektowany profil metalowy w kształcie litery C odznaczający się bardzo dużą wytrzymałością. Elementy tego typu są niezwykle mocne, a zarazem odporne na zginanie oraz rozciąganie. Znajdują one zastosowanie w konstrukcji koryt kablowych i nadwozi pojazdów, a także w konstrukcjach mostowych lub w infrastrukturze drogowej. Ceownik występuje w formie odcinków, co ułatwia pracę z nim. Wytwarza się go poprzez gięcie metalu lub walcowanie. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór najwyższej klasy elementów montażowych przeznaczonych do podwieszania lamp lub mocowania korytek kablowych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Niezawodność ceowników montażowych

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości ceowniki montażowe wykonane ze stali cynkowanej metodą Sendzimira. Dzięki takiemu rozwiązaniu profile odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wilgoć lub skrajne temperatury. Należy jednak pamiętać, że ceowniki tego typu nie mogą być wykorzystywane w zakładach chemicznych i pozostałych miejscach, w których pojawiają się substancje chemiczne o silnym działaniu.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie można bezproblemowo dostosować do indywidualnych potrzeb – możliwe jest tu bowiem docinanie elementów. Profile pozwalają także na wykonywanie w nich różnego rodzaju skosów oraz otworów, co dodatkowo zwiększa ich wszechstronność. Wówczas użytkownik jest w stanie stworzyć np. koryta kablowe zapewniające optymalne chłodzenie przewodów.

 

Zróżnicowanie ceowników

Profile dostępne w naszym sklepie to także duże zróżnicowanie dostępnych modeli. Oferujemy elementy o następujących gabarytach:

grubość – 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm i 5 mm,

długość – 1000 mm, 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm i 6000 mm,

szerokość – 40 mm, 50 mm i 60 mm.

Znajdą Państwo u nas także profesjonalne ceowniki do płyt gipsowych o wzmocnionej konstrukcji opracowane przez uznaną markę Baks. Oferujemy również wytrzymałe łączniki, pokrywy, płytki oraz profile montażowe pozwalające na efektywne podwieszanie oświetlenia lub konstruowanie trwałych ogrodzeń.

 

Najlepsze na rynku ceowniki perforowane!

Każdy ceownik perforowany dostępny w naszej ofercie został wyprodukowany w zgodzie z obowiązującymi normami. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełne bezpieczeństwo eksploatacji oferowanych przez nas elementów. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową. Pomożemy Ci w doborze najodpowiedniejszych profili, dzięki którym stworzysz efektowne podświetlenie pomieszczenia lub bezpieczne koryto kablowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!