Filtry kategorii
  • Kolor
  • Trzonek (gwint)
  • Barwa światła
  • Moc (W)
  • Napięcie (V)
  • Rodzaj źródła światła
  • Stopień szczelności
  • Seria
  • Strumień świetlny [lm]

Świetlówki LED

1
Na stronie:
KANLUX
ŹRÓDŁO LED E14 C37 4,2W 470lm 2700K WW IQ-LED - KANLUX - 33728
Dostępność: OK. 7 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
8,04 
KANLUX
ŹRÓDŁO LED E14 C37 7,2W/865 830LM 280° EEL=A+ ODPOWIEDNIK 61W IQ-LED CW - KANLUX - 33733
Dostępność: OK. 7 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
8,23 
1
Świetlówki LED

Świetlówka LED to rozwiązanie cieszące się dziś coraz większą popularnością. Powodem jest tu nie tylko sama estetyka tego źródła światła, ale przede wszystkim jego energooszczędność. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań LED-y nagrzewają się w znacznie wolniejszym tempie, co niweluje ryzyko zarówno poparzeń, jak i powstawania nieestetycznych czarnych plam na suficie. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór świetlówek, przeznaczonych do montażu zarówno wewnątrz domów, jak i obiektów publicznych. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zalety świetlówek LED-owych

Świetlówkami LED-owymi nazywa się nowoczesne lampy liniowe o podłużnym kształcie. Opierają one swoje działanie na procesie nazywanym elektroluminescencją. Odpowiadają za niego specjalistyczne diody. Poprzez rekombinację nośników ładunku elektrycznego wewnątrz półprzewodnika możliwe staje się uzyskanie różnych poziomów intensywności światła. Takie nowatorskie rozwiązanie sprawia, że oświetlenie tego typu jest zauważalnie bardziej komfortowe i mniej awaryjne niż konwencjonalne lampy wyładowcze. Niewątpliwym atutem jest tu także żywotność tego rozwiązania – lampy LED są bowiem w stanie pracować nawet przez 15000–50000 godzin. W porównaniu ze zwykłymi żarówkami oraz halogenami, oświetlenie to zużywa nawet o 80–90 procent mniej energii.

 

Zróżnicowanie jarzeniówek LED

Dzięki swojemu ogromnemu zróżnicowaniu jarzeniówki tego typu znajdują zastosowanie w wielu różnych obiektach i pomieszczeniach. Oświetlenie tego typu może być bowiem stosowane wewnątrz sklepów, sal lekcyjnych lub hal produkcyjnych. Dobór najodpowiedniejszego rozwiązania ułatwia tu bogaty wybór dostępnych wymiarów świetlówek. Znajdą Państwo u nas elementy o średnicy 16 oraz 26 mm, a także zróżnicowanych długościach – od 30 do nawet 120 cm. Oferujemy także źródła światła o różnych barwach – od 3000 do 6500 K. W skład naszego asortymentu wchodzą również jarzeniówki zasilane prądami o napięciu 30, 65, 75 oraz 230 V.

 

Najlepsze świetlówki LED na rynku!

Dobierając jarzeniówki diodowe do naszego powiększanego regularnie asortymentu, stawiamy wyłącznie na produkty oryginalne, opracowane przez czołowych producentów. Znajdą Państwo u nas świetlówki Philips, Kanlux i LEDVANCE zapewniające niski poziom zmęczenia oczu, wieloletnią żywotność oraz niewielkie zużycie energii. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie pomożemy w doborze najefektywniejszych świetlówek, które z pewnością nadadzą zupełnie nowego charakteru zarówno domowym salonom, jak i sklepowym wystawom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!