Filtry kategorii
  • Trzonek (gwint)
  • Barwa światła
  • Moc (W)
  • Strumień świetlny [lm]

Świetlówki T5

Na stronie:
SIGNIFY ŹRÓDŁA
ŚWIETLÓWKA LINIOWA T5 G5 14W/830 3000K TL5 HE EEL=A+ - SIGNIFY ŹRÓDŁA - 8711500639387
Świetlówka MASTER TL5 HE 14W/830 Bardzo energooszczędna świetlówka Umożliwia miniaturyzację systemu i maksymalną swobodę w rozmieszczaniu opraw Długość lampy umożliwia jej łatwy montaż w modułowych...
Dostępność: 15 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
12,13 
LEDVANCE
ŚWIETLÓWKA LINIOWA T5 G5 21W/827 HE LUMILUX FH INTERNA  - LEDVANCE - 4050300645957
Dostępność: 15 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
18,62 
Świetlówki T5

Każda hala produkcyjna, biuro czy korytarz wymagają odpowiednio dobranego oświetlenia. Stanowi ono bowiem podstawę zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu pracowników. Rosnącym zainteresowaniem pośród polskich przedsiębiorców cieszą się szczególnie świetlówki T5 odznaczające się nie tylko znakomitą efektywnością, ale też niskim zużyciem energii elektrycznej. Właśnie dlatego oświetlenie tego typu coraz częściej uchodzi za jedno z najkorzystniejszych rozwiązań dla wszystkich firm stawiających na zrównoważony rozwój. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych jarzeniówek opracowanych przez przodujących producentów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Zalety świetlówek LED T5

Tym, co odróżnia jarzeniówki T5 od modeli T8, są przede wszystkim znacznie mniejsze wymiary. Średnica rury wynosi w nich bowiem 16 mm. Modele T5 posiadają również charakterystyczne gwinty G5, których nie znajdziemy w innych typach oświetlenia LED. Są to elementy wciskane, w których rozstaw pinów wynosi 5 mm. Dzięki swoim właściwościom świetlówki nagrzewają się bardzo wolno, dzięki czemu nie wytwarzają czarnych plam na suficie. Co więcej, rozwiązanie to odznacza się znakomitą energooszczędnością – jarzeniówki LED-owe zużywają bowiem nawet o 80–90 procent mniej prądu niż ich konwencjonalne odpowiedniki. Z tego powodu stanowią one znakomity wybór dla firm chcących przyczynić się do ograniczenia emisji CO2. Oświetlenie tego typu charakteryzuje się również znakomitą żywotnością sięgającą nawet 100000 godzin.

 

Dobór świetlówek T5

Mogłoby się wydawać, że takie same gwinty i średnice świetlówek LED T5 czynią te produkty pozbawionymi jakiegokolwiek zróżnicowania, w rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Świetlówka tego typu powinna być dostosowana do oprawy pod kątem długości – w przeciwnym razie jej prawidłowy montaż okaże się niemożliwy. Długość jarzeniówki ma również bezpośredni wpływ na moc danego modelu i chociaż jej pokłady mogą różnić się w zależności od producenta, to ta generalna reguła pozostaje niezmienna – im dłuższa świetlówka, tym większa moc. Modele dostępne na rynku odznaczają się mocą na poziomie 21–49 W. Dostępne barwy światła to 2700–6500 K. Zakresy strumieni wynoszą z kolei 1200–3200 lm.

 

Najlepsze świetlówki T5 tylko w Elektrycznie.pl!

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór świetlówek LED T5 pochodzących wyłącznie od najlepszych producentów. Oferujemy modele marek takich jak Philips, LEDVANCE i Kanlux, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość zakupionych jarzeniówek. Zapewniamy także fachowe doradztwo podczas doboru właściwych modeli. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych produktów. Zapraszamy klientów z całej Polski do skorzystania z naszej oferty!